**** Hotel Vyšehrad ubytování Praha 4

Hotel Praha 4 Vyšehrad Hotel Vyšehrad má velmi výhodnou polohu, Nachází se v nejstarší pamětihodnost Prahy a to na Vyšehradě, pouze dvě stanice metrem od Václavského náměstí a čtyři stanice od Starého Města. Hotel je postaven v secesním slohu 19. století.

Ubytování:
Hotel Vyšehrad hostům nabídne kvalitní a luxusní ubytování v celkem 27 moderně zařízených pokojích a apartmá. Rozložení pokojů je 4 jednolůžkové pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů a 1 nádherné apartmá.

Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny vlastním sociálním zařízením v podobě sprchy a toalety. Dále pak televizorem se satelitním příjmem, minibarem, telefonem, radiobudíkem, bezpečnostním trezorem a vysoušečem vlasů.

Gastronomie:
Hotelová restaurace Libuše nabízí hostům široký sortiment domácí a mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí. Lobby-bar poskytuje veškeré restaurační služby, včetně širokého sortimentu míchaných nápojů.

Služby:
Ve službach je zahrnuta pokojová služba, doprava z letiště, prádelna a čistírna. Snídaně do pokoje, směnárna, obchod s dárky a suvenýry, půjčovna aut. Organizace exkurzí, rezervace vstupenek. Parkování je zajištěno v hotelové garáži.

Zajímavosti Prahy:
Skoky na trampolíně v Tyršově domě na Kampě v Praze. Skákání, stejně jako chůze, je jednou z přirozených lidských vlastností. V Tyršově domě návštěvníci mohou vyzkoušet trénink s instruktorem na objednávku pro skupinu 1-10 lidí nebo kurzy skoků na trampolíně pro děti i dospělé. Jestliže se návštěvníci rozhodnou trampolínu vyzkoušet, poznají že to stojí za to.
Hotel Praha 4 Vyšehrad - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4 Vyšehrad - disponuje restauracíHotel Praha 4 Vyšehrad - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 4 Vyšehrad -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 4 Vyšehrad -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4 Vyšehrad - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 Vyšehrad - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4 Vyšehrad - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 4 Vyšehrad - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4 Vyšehrad - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4 Vyšehrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4 Vyšehrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou